تبلیغات
Yoo Seung Ho Official Fanclub In IR - مطالب مهر 1396

yang2533 IG Update


آپدیت اینستایی با عکس کامل تری از سئونگ هو در محل ضبط سریال جدید. کسی که عکس رو گذاشته گفته سئونگ هو درست بغل دستش بوده و متوجه اش نشده بوده :/

پروژه ی حمایت از سریال جدید یو سئونگ هو - من ربات نیستم

 همونطور که احتمالا میدونید سونگ هو قراره برای اولین بار تو یه سریال کمدی رمانتیک به اسم " من ربات نیستم " بازی کنه و سریال از ماه نوامبر گفته شده که پخش میشه. فن کافه ی رسمی سونگ هو در کره همیشه برای فیلم و سریال و هر چیز مربوط به سونگ هو تا جایی که شده حمایت کرده. راستش منم میخوام این بار ما هم بخشی از پروژه شون باشیم و به اسم یوپای ایرانی حمایت مالی کنیم.
 پروژه به این صورته که پولی که ما میدیم صرف تهیه ی:
* تاج گل و برنج برای کنفرانس مطبوعاتی
* قهوه و میوه و غذا برای فرستادن به محل فیلم برداری
* کیک برای جشن پایان فیلم برداری میشه
بنابراین پول زیادی لازمه اما من نمیخوام تحت فشار قرارتون بدم برای همین کف مبلغ رو گذاشتم 10 هزار تومن تا برای کسی سخت نباشه دادنش ولی بازم کمتر از اینم قبوله چون نیت مهمه.
 از طرفی من با مسئول پروژه صحبت که کردم مبنی بر اینکه جای یوپای بین المللی اسم یوپای ایرانی ذکر بشه گفتن برای این کار باید حداقل 50 دلار که معادل 200 هزار تومن هست بفرستیم، بنابراین هرچی بیشتر پول جمع بشه احتمال نوشته شدن اسم یوپای ایرانی بیشتره و اینطوری سونگ هو هم میبینه که تو ایران هم کلی طرفدار داره + هرچی پولی که میدیم بیشتر باشه از اون طرف هم واسمون کم نمیذارن یعنی علاوه بر ذکر کردن اسم یوپای ایرانی گفتن حتی میتونیم پیام هاتونو براش پیرینت کنیم یا به صورت نامه بدیم دست سونگ هو.
 مطمئن باشید پولی که به من میدید به دست فن کافه ی کره میرسه و برای حمایت از پسر دوست داشتنی مون خرج میشه. امیدوارم همکاری کنید تا برای اولین بار ما هم یه کاری برای سونگ هو بکنیم.

 برای اعلام همکاری و یا هرگونه سوال به آیدی @EunHae در تلگرام پیام بدید. اگر هم تلگرام ندارید ولی قصد همکاری دارید میتونید تو کامنتا بگید یا بهم ایمیل بدید: niloufar_inspirit@yahoo.com

  • 1
  • 2
  • تعداد صفحات : 2